NAŠE SLUŽBY

Vývoj chatbotov

Naprogramujeme chatbota na mieru presne podľa Vašich požiadaviek.

Zameriavame sa na vývoj tzv. “rules based chatbotov”, kde dopredu nastavíme správanie a odpovede chatbota. Preto sa nemusíte obávať, že by Váš chatbot reagoval neprimerane, resp. by sa jeho správanie v čase nejako menilo. Bota máte plne pod kontrolou. Pre porozumenie može Váš chatbot využíť ako kľúčové slová tak aj hlbšiu analýzu textu.

Integrácia chatbota

Váš chatbot môže byť všade tam, kde sú vaši zákazníci.

Chatbota možeme implementovať či už na Vaš web alebo do messenger. Poradíme si tiež s integráciou do existujúceho chatu alebo na Váš informačný systém. Ak si želáte, chatbota možeme umiestniť aj priamo na Vaše servre, vďaka čomu žiadne zákaznícke dáta neopustia Vašu firmu.

Príprava textov

Vhodný spôsob komunikácie je polovicou úspechu.

Texty určené do chat komunikáciu maju svoje špecifiká. Nie je tu priestor na dlhé odstavce textu. Krátky a pokiaľ je to možné, aj zábavný obsah je kľúčom k úspechu bota.  Vy si však nad tým nemusíte lamať hlavu. Náš skúsený tím vytvorí botovi vhodnú identitu, nastaví tón komunikácie a pripraví jeho odpovede.

Konzultácie a poradenstvo

Dobre nastavená automatizácia ušetrí náklady a zlepší zákaznícku skúsenosť.

Potrebujete sa v téme konverzačných UI lepšie zorientovať? Chcete efektívne nastaviť  komunikáciu s Vašimi zákazníkmi? Radi Vám zabezpečíme komplexné služby v oblasti odborného poradenstva, analýz a projektového manažmentu pri tvorbe Vášho virtuálneho asistenta.

Profesionálna správa

Reporting a rozvoj Vášho chatbota sú samozrejmosťou.

Ak používate našeho chatbota o nič sa nemusíte starať. Všetko zabezpečíme za Vás. Počas celej životnosti chatbota pre Vás zabezpečíme jeho reporting, zlepšovanie jeho porozumenia a pridávanie nových funkcionalít podľa Vašich požiadaviek.