F&Q

Často kladené otázky

Hovorí chatbot slovensky?

Áno, samozrejme. Primárne vytvárame chatbotov v slovenčine.

Aké technické vybavenie potrebujem ak chcem vlastného chatbota?

Možností je viac. Chatbot môže bežať na Vašich serveroch, prípadne na bežnom komerčnom hostingu alebo u nás. Chatbot je PHP Laravel aplikácia, v prípade, že sa rozhodnete pre vlastné servery, je potrebné splniť požiadavky pre Laravel aplikácie.

Ako a kde sú uchovávané rozhovory s Chatbotom?

Spôsob a rozsah uchovávaných údajov je len na Vás. Ak si uchovávanie údajov nevyžadujete, konverzácie nemusia byť uchovávané vôbec. Odporúčame však uchovať aspoň minimálny rozsah údajov, potrebný pre štatistiku a následné zlepšovanie chatbota.

Ako umiestnim chatbota na svoju stránku?

Ak nemáte nejaký vlastný chat, tak chatbota umiestnite na svoj web ako jednoduchý widget. Ten sa do stránky vkladá pomocou jednoduchého JavaScriptu, ktorý Vám dodáme. Tento script Vám potom primo na web vloží správca vašej stránky.

Môžem mať chatbota aj na WhatsAppe?

Zatiaľ ešte nie. Začali sme už komunikaciu ohľadom napojenia sa na túto platformu. V súčasnosti Vám však chatbota pre WhatsApp ponúknuť nevieme.

Kde môžem mať chatbota?

Primárne sa sústredíme na chatbotov pre web a Facebook messenger.
Chatbota však dokážeme umiestniť aj na: Cisco Spark, Hangouts Chat, HipChat, Nexmo, Slack, Telegram, Twilio, WeChat.

Akých hlasových asistentov podporujete?

Vytvárame nové “skills” pre Amazon Alexu. Vďaka tomu môžu Vaši zákazníci komunikovať s Vašou firmou aj cez tohoto populárneho hlasového asistenta.

Je hlasový asistent v slovenčine?

Nie, v súčasnosti vytvárame “skills” len pre Amazon AlexuTento hlasový asistent žiaľ slovenčinu nepodporuje. Nové skills vytvárame len v angličtine.

Koľko stojí chatbot?

Cena chatbota záleží od viac faktorov ako miesto, kde budechatbot využívaný, aké bude mať funkcie, aké informácie má spracovávať a ako ich má uchovávať. Spojte sa s nami prostredníctvom kontaktného formulára a pripravíme Vám cenovú ponuku.

Ako dlho trvá dodanie chatbota?

Doba dodania chatbota závisí od jeho funkcií a komplexnosti. Ale priemerne trvá dodanie niekoľko týždňov.

Ak ste nenašli odpoveď, napíšte nám